Mýty a pravda o šťastí - všetko, čo potrebujete vedieť o šťastí.

Všetko, čo ste chceli vedieť o šťastí a mohli vás to naučiť už na základnej škole.
Naša výchova a kultúra nás učí, čo je správne a čo nie je. Súčasťou toho sú aj posolstvá o tom, čo je šťastie, čo znamená byť šťastný a čo máme pre svoje šťastie robiť.
Niektoré posolstvá sú múdre a naozaj pomáhajú k lepšiemu životu a iné posolstvá sú nepravdivé, klamlivé a vedú nás životom plným zbytočného utrpenia.
Na prednáške si vysvetlíme, ktoré tvrdenia o šťastí sú mýtmi, ktoré sú pravdivé a prečo to tak je.

Kúpte si vstupenky


 

Aj keď si obvykle ľudia myslia, že sú jedineční a teda iní ako všetci ostatní, aj pri hľadaní šťastia sme si podobnejší ako si myslíme. Je viacero vecí, ktoré môžeme pre posilňovanie šťastia, spokojnosti a radosti zo života robiť a fungujú v podstate na všetkých. Povieme si, ktoré to sú.

Prednáška je pre všetkých, ktorí chcú pre svoje šťastie niečo robiť. Odporúčané všetkým, čo v práci zažívajú záťaž a konflikty, psychológom, koučom aj rodičom detí.

Vyplňte si dotazník Happytariánska typológia. Vaše osobné výsledky pošlem emailom a na prednáške sa dozviete, čo znamenajú jednotlivé typy, čo vám vyšlo a čo z toho vyplýva. Dotazník sa dá vyplniť tuhttp://bit.ly/vyplnhappytariantypology


Aleš Bednařík je skúsený rečník, psychológ s vyše 20 ročnou praxou lektora, trénera a facilitátora.

Píše knihy, publikuje online, vystupuje v televízii. Ak vás zaujíma pozrieť si o ňom a jeho práci niečo viacej sledujte ho na FB Psychológia šťastia alebo www.psychologiastastia.sk.VIDEOPOZVÁNKA

Miesto podujatia


KC Dunaj Nedbalova 3
811 01 Bratislava
Slovensko

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google