Kúpte si vstupenky


 

Mýty a pravda o šťastí

Všetci chceme byť šťastní, ale často máme mylné presvedčenia. Na prednáške sa dozviete, ktoré najčastejšie omyly pri hľadaní šťastia robíme a ako by sme sa mali k svojmu šťastiu postaviť..
My sme naše presvedčenia. Čomu veríme a čo si myslíme, ovplyvňuje ako sa rozhodujeme, ako žijeme, ako prežívame seba, svet aj druhých ľudí.
Mnohé presvedčenia sme prevzali pri výchove, získali ich zážitkami pri dospievaní a utvorili si ich vlastnou skúsenosťou, či automaticky prevzali z kultúry, v ktorej žijeme.
Ako vieme so šťastím pracovať ovplyvňujú aj naše presvedčenia.
Niektoré sú múdre a naozaj pomáhajú k lepšiemu životu a iné sú nepravdivé, klamlivé a zavádzajúce a vedú nás za nos do utrpenia a depresie.
Niektorí šťastie nepovažujú ani za tému hodnú diskusie, iní sa za šťastím ženú ako za zlatým grálom a ďalší ním opovrhujú.
Súvisí to s našimi presvedčeniami.
Ktoré presvedčenia máte a prečo sú mylné?
Ktoré presvedčenia máte a pomáhajú vám žiť dobrý život?
----------
Prednášku vedie Aleš Bednařík, psychológ, spisovateľ, rečník a happytarián.
Aleš vyše 20 rokov pracuje s manažérmi, obchodníkmi, učiteľmi, lekármi, či bežnými zamestnancami firiem, neziskoviek a štátnych inštitúcií.
Jeho cieľom nie je iba zvyšovať ich efektívnosť a zručnosti pri zvládaní komunikačne náročných situácií v práci, ale aj podporiť zmysluplnosť a radosť z ich práce a zo života.
Posledné roky sa intenzívne venuje výskumom z psychológie a iných vied skúmajúcich človeka a vytvára komplexný model ako si v každodennom živote v rôznych oblastiach zlepšovať aktuálne aj dlhodobé prežívanie šťastia.
Sledujte na www.psychologiastastia.skalebo na FB.

Facebook


Miesto podujatia


Coworking Cvernovka Račianska 1575/78
831 02 Bratislava
Slovensko

Kalendár


BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google